MELONAIR ROBOT

Robot – łódź bezzałogowa.
Główne przeznaczenie to prace badawcze na zbiornikach skażonych, wykorzystywany zazwyczaj na w Azji przy platformach wierniczych.

Jego głównym celem dzięki zamontowanym sondom i sonarem jest sprawdzanie szczelności zbiorników, diagnozowanie i wykrywanie wycieków.
Inne podobne modele pracują w portach jako zabezpieczenie potocznie nazywanym jako inspektor pirotechniczny.
Melonair Robot to w pełni zautomatyzowane urządzenie o długości 250cm o średnicy rur 40cm, dwu lub cztero-silnikowy.
Dzięki zainstalowanemu systemowi GPS i połączeniu bezprzewodowym 2,4 GHz otrzymujemy natychmiast informację o zdarzeniu, pozycji a w przypadku informacji o wyczerpaniu akumulatorów powraca bezpiecznie do doku. Potrafi pływać w akwenie po zaprogramowanej trasie, siatce współrzędnych. Doskonały do poszukiwań zwłok ludzkich pod wodą, co wpływa na obniżenie kosztów akcji poszukiwawczej dna zbiornika wodnego.
Wykonany w pełni z aluminium, zawartość elementów stalowych waha się w granicach 3-5% całego urządzenia, neutralny dla min morskich, dyferencjały wyciszone do 8db z 1m. Falowanie nie wpływa na identyfikację jednostki. Możliwość zainstalowania prowadnic do wyrzutni rakietowej, sonarów. Klasa szczelności IP67
Więcej informacji, ceny , parametry techniczne i możliwości adaptacji dla swoich potrzeb – uzyskacie Państwo pod numerem tel: (00 48) 504 333 333

c-for01

c-for02

c-for03

c-for04

c-for05